Hakkımızda

İstanbul ve Van  merkezli olan, Marka Vip Kılıf , MARKA XD Otomotiv Group iştirakidir. Türk Patent kurumundan tescilli bir markadır. 5D havuzlu Taban kaplama ,3D logolu paspas Vip Koltuk Kılıfı ,Vip minder pazarlanmasını yapan öncü ve yenilikçi marka olarak araçlarınıza değer ve yenilik katıyoruz. 2018 yılından beri online faliyette bulunmaktayız. Yurt içi ve Yurt dışında ürünleri pazarlamaktayız.Araçlara özel aksesuar ve kaliteli ürünlerle hizmet vermekten gurur ve onur duyarız.Uzman ve deneyimli ekibimizle sizler için en iyi ürün ve hizmeti sunmaktayız.

Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınmak, dünya standartlarında, çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, otomobil markaları tarafından örnek alınan üretici, dağıtıcı bir marka olmak. Yurt içinde ve yurt dısında ithalat ve ihracat yapmak, en yüksek kalitede hizmet vermek, müşterilerimize kendilerine güven içinde alışveriş yapmalarını sağlamak ve tüm beklentilerinin karşılandığı otomotiv bayileri oluşturmak hedefimiz.

Misyonumuz

Toplumun her kesiminden müşteriye yüksek kalitede hizmet sunmak, otomotiv sektöründe bayilikler verip iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi: 09:30 – 18:00

Cumartesi: 10:00 – 13:00

 

Kargo Saatlerimiz

Hafta içi: 09:30 – 17:30

Cumartesi: 10:00 – 13:00

MX Player PC

friday night funkin download tv express apk  ativador office 2013 

free fire game download for pc